Haberler Makaleler Fotoğraf Galerisi

Özgeçmiş

1976 yılında Kayseri’de dünyaya geldi. Çeyrek asırdır Ankara’da ikamet etmektedir. Aile şirketleri olan Taştanoğlu İnşaat ve Setaş Grup İnşaat Limited Şirketlerinde 2000 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmiş olup, görevi halen devam etmektedir.

AK PARTİ kurulduğu günden bu yana ikamet ettiği bölge başta olmak üzere bulunduğu her platformda AK PARTİ’de hizmet eden Taştan “AK PARTİ’yi gelişimin, değişimin, barışın, kardeşliğin adresi olarak tarif etmekte, bu büyük ailenin ferdi olmanın haklı onurunu yaşadığını dile getirmektedir.

AK PARTİ Mamak İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği ve farklı kademelerde İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen Taştan, siyasetin belirleyici rolünün gücünden hareketle önemli hizmetlere imza attı.

Eğitimin sürekliliğine olan inancıyla, bir yandan Atılım Üniversitesi Politik Ekonomik Bölümü Doktora öğrenciliği devam ederken diğer yandan St. Clements Üniversitesi Siyaset Bilimi Tez Aşamasında Doktora öğrencisidir.

Dünyanın yükselen en önemli değerlerinden biri olarak kabul ettiği Sivil Toplum Kuruluş çalışmalarına ilk gençlik yıllarından beri devam eden Taştan, Dernek Kurucu Üyeliği, Dernek Yönetim Kurulu Üyeliği, Dernek Başkanlığı başta olmak üzere farklı kademelerde yoğun ve sürekli STK’ların, dolayısıyla Sivil İnsiyatifin güçlenmesine katkı sağlamaktadır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Taştan için; ülke, vatan, aile, sadakat, samimiyet, gayret, birlik, barış, gelişim, iletişim, vazgeçilmezleridir…

Web Tasarım : Turna Tasarım ®
Web Tasarım
: Turna Tasarım ®